Handlová
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

Kalendár udalostí

September 2020

Prehliadka historických vozidiel
27. september 2020

Prehliadka historických vozidiel

Miesto: námestie baníkov Handlová

Vetrean car club Piešťany bude v nedeľu v čase od 12.00 - 14.00 hodiny prezentovať na námestí baníkov v Handlovej historické vozidlá.   

Október 2020

Basketbal Handlová - Svit
3. október 2020

Basketbal Handlová - Svit

Miesto: Športová hala

Horúca sprcha
11. október 2020

Horúca sprcha

Miesto: Dom kultúry Handlová

HORÚCA SPRCHA skvelá komédia DK Handlová nedeľa, 11. október 2020 o 18.00 h vstupné: 17 €  dĺžka: 150 min s prestávkou hrajú: Zuzana Tlučková, Peter Kočiš, Marcel Ochránek, Přemek Boublík, Katarína Ivanková, Thomas Puskailer, Jakub Lorencovič. „Šťastie je možné dosiahnuť medzi psom a mačkou, ale nie medzi mužom a ženou!“ On je architekt. Ona je terapeutka. Alebo skôr televízna hviezda TV-šou, ktorej vzácne psychologické rady zachránili už nejedno manželstvo. Ale ich vlastné manželstvo je práve v troskách. Aký paradox! Čo teda najviac chýba ku šťastiu špecialistke na riešenie manželských problémov? Tolerancia a porozumenie. Vydarený vzťah! Ako manželia žijú už niekoľko mesiacov odlúčene a práve vyrazili na svoju poslednú spoločnú cestu. Chcú predať dom v Španielsku. Unavení dlhou cestou sa zastavia na jednu noc v malom hotelíku niekde na juhu Francúzska. Hotel je však v rekonštrukcii. V jedinej voľnej izbe sa nachádza manželská posteľ a v kúpeľni tečie len horúca voda. Nezostáva nič iné, len si vypiť pohár vína, aby sa spoločná noc dala v pokoji prežiť. Obaja manželia sa snažia byť k sebe korektní, nezádrapčiví, nekonfliktní... Ale príliš sa im to nedarí... Zakúpené i rezervované vstupenky zostávajú v platnosti. Vstupenky rezervované cez internet si vyzdvihnite najneskôr v piatok 2. októbra 2020. Po tomto termíne budú automaticky uvoľnené do predaja.

KUBO
14. október 2020

KUBO

Miesto: DK Handlová

KUBO Excelentný československý muzikál - POCTA JOZEFOVI KRÓNEROVI DK Handlová streda, 14. október 2020 o 19.00 vstupné: 28 € Živé, energické a zábavné predstavenie! Nový muzikál Kubo v modernej a divácky príťažlivej podobe! Réžia muzikálu Ivan Blahút. Originálne piesne Simi Martausovej , hudba Peter Uličný, folklór fashion show Adrieny Adamíkovej. Bravúrne herecké a tanečné výkony, fúzia moderného tanca a folklóru! Plejáda skvelých hercov a tanečníkov! Vstupenky v predpredaji v pokladni DK Handlová, alebo v sieti predpredaj.sk . Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti. Vstupenky rezervované na ww.dk.handlova.sk si vyzdvihnite najneskôr v piatok, 2. októbra 2020. Po tomto termíne budú automaticky uvoľnené do predaja. vstupenky v DK Handlová:  http://www.dk.handlova.sk/event/375994/kubo-novy-termin

Mesiac úcty k starším
16. október 2020

Mesiac úcty k starším

Miesto: Dom kultúry

Mesto Handlová a Dom kultúry mesta Handlová Vás pozývajú na CELOMESTSKÉ OSLAVY MESIACA ÚCTY K STARŠÍM v piatok, 16. októbra 2020 o 16,00 hod. v DK Handlová V programe sa predstavia hudobno romantická dvojica DUO RYTMUS a HE JA – zábavné divadlo. Vstup voľný. Organizátori žiadajú o dodržovanie platných protiepidemických opatrení vydaných Úradom verejného zdravotníctva SR a príslušnými orgánmi (COVID-19).

Deň otvorených dverí v samospráve
20. október 2020

Deň otvorených dverí v samospráve

Cigánski diabli
28. október 2020

Cigánski diabli

Miesto: DK Handlová

DK Handlová pozýva na koncert spojený s krstom CD - CIGÁNSKI DIABLI DK Handlová streda, 28. október 2020 o 18.00 vstupné: 13 € Cigánski Diabli prinášajú originálne nové virtuózne skladby, fúzie a jedinečné aranžmány, v ktorých sa snúbia nezvyčajné hudobné kombinácie s nesmiernou dávkou temperamentu. Hudobný svet obohacujú nielen vlastnými hudobnými projektmi, ale i projektmi ktoré vytvorili pre symfonické a komorné orchestre a taktiež pre množstvo iných skvelých umelcov, s ktorými spolupracujú. Celou myšlienkou koncertu spojeného s krstom nového CD Kone je, že nie len veľké svetové metropoly v ktorých prednedávnom vystupovali ako New York, New Jersey, Boston, Helsinki, Viedeň, Šanghaj, Geneva..., si zaslúžia byť súčasťou prezentácie nového CD. Zaslúžia si to aj mestá, mestečká a obce na Slovensku. Vstupenky rezervované cez web si vyzdvihnite v pokladni DK Handlová, najneskôr v piatok, 16. októbra 2020. Po tomto termíne budú nevyzdvihnuté vstupenky automaticky vrátené do predaja. vstupenky:  http://www.dk.handlova.sk/event/375198/ciganski-diabli-nahradny-termin

Pamiatka zosnulých-pietny akt
30. október 2020

Pamiatka zosnulých-pietny akt

Všetky podujatia v Handlovej sú predbežne do konca augusta zrušené.

November 2020

6. roč. „Memoriál K. Matiašku“
7. november 2020

6. roč. „Memoriál K. Matiašku“

Týždeň vzdelávania
16. - 20. november 2020

Týždeň vzdelávania

Týždeň vzdelávania - 16. - 20. november 2020 Toto podujatie je nateraz zrušené z dôvodu mimoriadnej situácie. O zmene budeme informovať. 

Handlovské katarínske dni
27. - 28. november 2020

Handlovské katarínske dni

December 2020

Mikuláš na Nám. Baníkov, CVČ Relax, Nová Lehota a Morovno
6. december 2020

Mikuláš na Nám. Baníkov, CVČ Relax, Nová Lehota a Morovno


Facebook

Odber noviniek

Zostaňte v obraze - prihláste sa k odberu newslettera a buďte informovaný o aktuálnych novinkách raz za týždeň mailom.